pvc karty + kreatívna fotografia + video produkcia + grafika
KREATÍVNE ODDELENIE
aby bežné spomienky boli výnimočné
O NÁS + VYBAVENIE + NOVINKY + KONTAKT
VIDEO PRODUKCIA + FOTOGRAFIA + GRAFIKA
TECHNICKÉ VYBAVENIE
PRACOVNÁ STANICA Je vyskladaná tak, aby sme sa sa čo najviac mohli venovať kreativite pri editovaní videa, retuše fotografií a tvorbe hudby. Používame originálne a registrované softvérové balíky Microsoft, Adobe, Steinberg a iné.
FOTO VIDEO ATELIÉR Je plnohodnotne prispôsobený pre interiérovú aj exteriérovú fotografiu a video produkciu. Využitie je univerzálne a variabilné podľa potreby.
HYBRIDNÁ FOTO VIDEO KAMERA GH5 Patrí medzi najlepší hybrid na trhu. Dôkazom je rad ocenení odbornej, profesionálnej a poloprofesionálnej verejnosti vo svete. Príkladom je medzinárodné ocenenie TIPA AWARDS. Hlavnou prednosťou sú: + nekomprimované spomalené zábery o 80% pri rozlíšení FHD + nekomprimované spomalené zábery o 50% pri rozlíšení 4K + vode odolné telo + 10 bitová farebná hĺbka pre FHD a 4K + profesionálny filmový formát VLOG a JAKO709 V kombinácii s profesionálnymi vode odolnými objektívmi o svetelnosti F2.8 v celom rozsahu dokážeme vyprodukovať veľmi kvalitné snímky i za zhoršených svetelných podmienok.
manager@rproduction.sk (C) (P) RomanŠustek, R PRODUCTION, s.r.o. člen autorskej spoločnosti LITA +421 948 500 003