pvc karty + kreatívna fotografia + video produkcia + grafika
KREATÍVNE ODDELENIE
aby bežné spomienky boli výnimočné
O NÁS + VYBAVENIE + NOVINKY + KONTAKT
VIDEO PRODUKCIA + FOTOGRAFIA + GRAFIKA
FOTOGRAFIA
POROVNANIE AUTOMATICKÁ VERSUS RUČNÁ ÚPRAVA FOTOGRAFIE
Viete, že skutočná retuš a dodanie z jedného fotenia 200 až 600 fotografií je v realite u kreatívnej fotografii nemožné?
Obrázok znázorňuje automatickú úpravu fotografie v programe Photoshop. Pre automatickú úpravu boli použité automatické parametre programu a to automatický jas, kontrast, tón a farba. Obrázok znázorňuje skutočnú ručnú a individuálnu úpravu každého záberu podľa rôznych podmienok, ktoré nie je možné nahradiť automatom. RETUŠ FOTOGRAFIÍ UKÁŽKA ZÁKLADNEJ RETUŠE FOTOGRAFIÍ S RUČNOU ÚPRAVOU Retuš fotografií nájde uplatnenie napríklad pri produktovej, modelingovej alebo reklamnej fotografii, keď je potrebné odstrániť zo záberu drobné nedostatky. Ukážková fotografia vznikla v rámci série fotografií pre prezentačné účely v malom talianskom mestečku na ostrove Burano.
KOLÁŽE ZLOŽITEJŠIA KREATÍVNA ÚPRAVA A KOLÁŽE Z FOTOGRAFIÍ
UKÁŽKA PRÁC
Príklady využitia našich služieb v oblasti kreatívnej fotografie: FIREMNÝ KLIENT KREATÍVNA TVORBA, KTORÁ TVORÍ IMAGE PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIA "KATALÓG" Cieľom je verne zachytiť výrobok. Najčastejšie použitie: - produktový katalóg - internetový obchod - rôzne POS/POP a ostatné tlačové materiály ... Predprípravu, dobu realizácie a rozpočet stanovujeme individuálne podľa náročnosti projektu a požiadaviek klienta. PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIA "IMAGE" Cieľom je vytvoriť kreatívne fotografie výrobku, ktoré vytvoria určitú atmosféru podľa účelu použitia. Najčastejšie použitie: - printová reklama - internetová reklama - internetové stránky - výročná správa - exteriérová reklama - rôzne POS/POP a ostatné tlačové materiály Predprípravu, dobu realizácie a rozpočet stanovujeme individuálne podľa náročnosti projektu a požiadaviek klienta. FOTOGRAFIA "IMAGE BRAND" Cieľom je vytvoriť kreatívne fotografie značky. , ktoré vytvoria určitú atmosféru podľa ich účelu použitia. Najčastejšie použitie: - printová reklama - internetová reklama - internetové stránky - výročná správa - exteriérová reklama - rôzne POS/POP a ostatné tlačové materiály Predprípravu, dobu realizácie a rozpočet stanovujeme individuálne podľa náročnosti projektu a požiadaviek klienta. FOTOGRAFOVANIE FIREMNEJ AKCIE, UDALOSTI Hlavným cieľom je archivácia udalostí. Napríklad: - školenie - výstava - firemné dni - otvorenie pobočky - večierok - deň otvorených dverí ... Predprípravu, dobu realizácie a rozpočet stanovujeme individuálne podľa náročnosti projektu a požiadaviek klienta. HUDOBNÁ SKUPINA, INTERPRET KREATÍVNA TVORBA, KTORÁ TVORÍ IMAGE IMAGE FOTOGRAFIA Cieľom je vytvoriť fotografie, ktoré budú sprevádzať interpreta v určitom období jeho kariéry. Napríklad pri príležitosti vydania CD/DVD/BD ... Najčastejšie použitie: - obal a booklet hudobného alebo video nosiča - printová reklama - internetová reklama - internetové stránky - exteriérová reklama ... Predprípravu, dobu realizácie a rozpočet stanovujeme individuálne podľa náročnosti projektu a požiadaviek interpreta. DOKUMENTÁRNA FOTOGRAFIA - predstaví vystúpenie interpreta ako výnimočnú udalosť - zachytí atmosféru, výnimočné momenty a komunikáciu publika - komunikácia napríklad prostredníctvom bonusového DVD, BD, sociálnych sietí, internetových stránok Predprípravu, dobu realizácie a rozpočet stanovujeme individuálne podľa náročnosti projektu a požiadaviek interpreta. SÚKROMNÁ OSOBA UDALOSŤ SVADBA - IMAGE EXTERIÉR / INTERIÉR - exteriérové alebo interiérové fotografie novomanželov v svadobnom oblečení Predprípravu, dobu realizácie a rozpočet stanovujeme individuálne podľa náročnosti projektu a požiadaviek budúcich novomanželov. SVADBA - HOSTINA + OBRAD - fotografie zachytávajúc svadobný deň svadobčanov, rodiny a priateľov zo svadobného dňa. Predprípravu, dobu realizácie a rozpočet stanovujeme individuálne podľa náročnosti projektu a požiadaviek budúcich novomanželov.
Nevydarené, nevyužité a neupravené fotografie neposkytujeme.
manager@rproduction.sk (C) (P) RomanŠustek, R PRODUCTION, s.r.o. člen autorskej spoločnosti LITA +421 948 500 003